Konsument

Ile cukru znajduje się w produktach spożywczych?

płatki-śniadaniowe

Data ostatniej aktualizacji: 26.10.2017W 1957 roku amerykański doktor William Coda Martin, postanowił odpowiedzieć na pytanie – kiedy jedzenie jest jedzeniem, a kiedy trucizną. Według definicji którą opracował, w kontekście medycznym trucizną jest każda substancja znajdująca się w ciele, mogąca powodować choroby. W kontekście fizycznym, trucizną w jego uznaniu była każda substancja, która doprowadzała do jakiejś nienaturalnej reakcji w organizmie.

Kasy samoobsługowe – za i przeciw

zakupy

Data ostatniej aktualizacji: 18.10.2017Pierwsze kasy samoobsługowe w Polsce pojawiły się w sieci Auchan – przywędrowały do nas za sprawą sukcesu, jaki odniosły na swoim pierwotnym terenie. Prawdopodobnie jednak, największy wpływ na strategię innych marek, odegrały kasy samoobsługowe w Tesco, które odznaczały się niezłym tempem działania i małą ilością problemów.

Jeden kanał marketingowy dla produktu to za mało

kanaly-marketingowe-john-travolta

Data ostatniej aktualizacji: 05.07.2018Sprzedaż produktów w dobie e-commerce wydaje się być łatwiejsza niż kiedyś. Niektórzy przedsiębiorcy sądzą, że ze względu na łatwość zainstalowania oraz prowadzenia sklepu internetowego, mogą znacząco powiększyć sprzedaż, niezależnie od innych czynników.