Offtopic

Domeny, które mają złego właściciela

Domeny

Rynek domen jest ogromny, ceny za niektóre z nich wzrastają, zwłaszcza za domeny z niezbyt popularnymi jeszcze rozszerzeniami jak .guru, .expert czy .online. Domenę z rozszerzeniem .pl możemy kupić już za 10 zł, zaś domenę z rozszerzeniem .expert dopiero za około 150 zł. Ceny domen, które „powinny” należeć do właściciela marki w nazwie domeny, mogą być jednak wielokrotnie droższe.

11 tricków w wyszukiwarce – jak szukać trafniej w Google?

Jak korzystać z Google

Data ostatniej aktualizacji: 21.04.2018Google to bez dwóch zdań najpopularniejsza wyszukiwarka świata i najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa w Polsce. W naszym kraju korzysta z niej ponad 95% użytkowników i nic nie wskazuje na to, aby trend miał się odwrócić. Użytkownicy microsoftowego Binga stanowią bardzo niewielki odsetek, który wynikać może na przykład z niewiedzy (korzystanie z domyślnego softu na komputerze – tj. wyszukiwarka …

Wiedza z internetu na wyciągnięcie ręki

Wiedza-z-internetu

Data ostatniej aktualizacji: 31.03.2018Niegdyś  źródłem informacji były czasopisma takie jak Świat Wiedzy czy kanały w telewizji jak Discovery Channel. Na szczęście teraz nie musimy za nic płacić, aby zdobyć jeszcze więcej informacji i to na każdy temat.

Aplikacje mobilne – pochłaniacze czasu

Aplikacje mobilne - pochłaniacze czasu

Data ostatniej aktualizacji: 18.10.2017Rynek aplikacji mobilnych to obecnie miejsce, w które warto się zagłębić. Nie tylko jako ich użytkownik, ale także jako twórca. Android czeka na twórców i nowe pomysły, a tych – jest cała masa.