SEO

Linkowanie wewnętrzne – jak używać linków w obrębie domeny?

w :  SEO
5
Linki wewnętrzne czyli jak linkować w obrębie domeny

Data ostatniej aktualizacji: 30.08.2018Linki wewnętrzne stanowią naturalny element każdej strony internetowej. Praktycznie żadna współczesna strona internetowa nie istnieje bez linków kierujących do innych adresów URL niż ten, na którym właśnie się znajdujemy. Zwykle nawet strony typu one page posiadają linki tylko z dodatkiem hashtagu, aby poinformować przeglądarkę, że kierujemy użytkownika do podsekcji danego adresu, ale nie do innego adresu. 

Liczba backlinków a pozycje artykułów w Google

w :  SEO
0
Backlinki

Data ostatniej aktualizacji: 05.07.2018Artykuły stanowią znaczną część całego contentu generowanego na stronach internetowych. W przypadku portali horyzontalnych czy blogów, są priorytetem nr jeden, jeżeli chodzi o to co zobaczy odbiorca. Chociaż artykuły mogą promować się „samodzielnie”, np. poprzez Google News, wiele z nich jest w stosunku do innych, o podobnej treści – konkurencyjnych. Czy backlinki do takich artykułów poprawiają ich …

SEO – w stronę growth hackingu?

w :  SEO
0
SEO growth hacking

Data ostatniej aktualizacji: 05.07.2018Nie przepadam za brzmieniem pojęcia „growth hacking”, ale jest ono silnie związane z marketingiem online, a z nim związane jest również SEO, które dynamicznie się zmieniając może mocno z „hakowaniem wzrostu” się zazębić i stworzyć zupełnie nową usługę. To oznacza, że warto mu się przyjrzeć.

Jak dodać ikonę wpisu na stronie głównej?

w :  SEO
0
dodwanie ikony wpisu w kodzie WordPressa

Data ostatniej aktualizacji: 13.03.2018Niektóre motywy na CMS WordPress nie posiadają domyślnie wgranej opcji dodawania ikony wpisu na stronie głównej, na stronie kategorii, tagów czy liście wyszukań. Zobacz co zrobić, aby samodzielnie to zmienić.

Jak zmienić przycisk szukania na WordPressie?

w :  SEO
0
Formularz wyszukiwania w WordPress

Niektóre szablony CMS WordPress nie posiadają prosto zapisanych linijek kodu, w których teksty zostały zapisane w apostrofach. Część z nich bywa istotna z punktu widzenia doświadczenia użytkownika, zatem warto je przetłumaczyć lub ustawić własną ich wersję. Co zrobić kiedy przycisk szukania nie posiada opcji bezpośredniego tłumaczenia?